O firmie

Firma MULTI zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami informatycznymi na bazie outsourcingu, dostarczaniem sprzętu i rozwiązań informatycznych, z wykorzystaniem najnowszych technologii IT.

Zespół tworzą kompetentni specjaliści z dziedziny IT, doskonale wykorzystujący swoje umiejętności zawodowe, zdobyte przez lata praktyki oraz ciągłe rozwijanie swojej wiedzy. Dzięki dobrze zorganizowanej strukturze informatycznej na terenie całego kraju, jesteśmy w stanie w ciągu kilku godzin dotrzeć w każde miejsce Polski aby skutecznie usunąć awarię.

Miło nam przedstawić Państwu historię działania naszej firmy.
Rozpoczyna się ona się w 2000 r., kiedy nawiązana zostaje współpraca z firmą Carrefour Polska, na dostawy oraz serwis dobrej klasy sprzętu komputerowego, peryferyjnego i podzespołów.

Naszą misją było stworzenie zespołu specjalistów branży IT, w celu zbudowania oferty profesjonalnych i kompleksowych usług. Kierując się bezpieczeństwem i satysfakcją naszych Klientów, bazujemy na uznawanych producentach oraz innowacyjnych i sprawdzonych technologiach, które w połączeniu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem naszych inżynierów, dają produkt na najwyższym poziomie.